Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Těšíme se!!!

Ahoj rodinko :-) Blíží se nám víkend, už se na Vás mooooooooc těšíme!!!!!!!!! Náš Canny je špinavý jako čuňátko. Budu na něj muset asi vzít rejžák :-))) Mějte se moc hezky a hlavně šťastnou cestu!!!! Brzy papa :-)

Datum
Vložil
Titulek

Gratulace

Samince gratuluje ke skvělému úspěchu na MVP v Letňanech kamarád Ivánek. Jen tak dál!!!

Datum
Vložil
Titulek

Gratulujeme

k super úspechu v Mladé Boleslavi. Mysleli sme na Vás!!! Len tak daľej a šampión je doma!!!

Datum
Vložil
Titulek

Ahoj Saminko :-)

Koukám že ti páníci pořídili krásný stránky, (taky jsem si je vyškemral, nebo spíš vyňafal). Koukali jsme na fotky a jsou super! Akorát by nás zajímalo jak jsi přežila to vedro u moře, pořád ve vodě? Tam bych já asi nejel, vodu nemám moc rád, to už musí být pořádný důvod abych se vykoupal. Měj se fajn a určitě se uvidíme na klubovce.

Datum
Vložil
Titulek

Super

Ahojte, fotečky z procházky i videa jsou super!!!! :-) Koukáme, že páníčci se s Tebou Saminko pěkně naběhají :-) Těšíme se na neděli, papa :-)

Datum
Vložil
Titulek

Díky všem

Ahoj lidičkové,
díky za pochvaly. Všechny Vás zdravíme. Panička se novými stránkami moc nechlubí, protože je stydlivka :( ale já ne :)
Pro Finečka: já mám nejradši probíhání kalužema :) a plavání. Paníčkům plavání nevadí, to se mnou i vlezou do vody, ale za kaluže vždycky panička nadává. Já z ní mám děsnou bžundu a ještě na ní naschvál štěkám, to ona pak nadává ještě víc, ale je jí to prd platný :)

Datum
Vložil
Titulek

kaluže pro Saminku

Ahoj Saminko,
je to jasné, že jsme sourozenci, protože já taky zbožňuju kaluže:) Víš co je dobrá legrace? Rozběhnout se, skočit do kaluže a ještě ocákat buď bráchy, Codík bývá docela znechucený, on je totiž velký manekýn, anebo hezky ocákat paničku:))) Ta taky nebývá nadšená a taky nadává:))) Díky za nápad, taky u toho budu ještě štěkat, ať si mě hezky užijí:)) Papa, panička pošle Tvojí paničce na mial moje obrázky v kaluži. Hezky jsem si rodinku vycvičil, že?:)

Datum
Vložil
Titulek

Pozdrav pro Saminku od bráchy Finna

Ahoj Saminko,

pac a pusinku na čumáček Ti posílá tvůj brácha Finn:) Máte bezva stránky, říkala moje panička a panička Fidíka a Codíka. My jsme taky všichni od Renči z Vidnavy a jsme někdy pěkné kvítka, tak doufám, že ani Ty nezapřeš smysl pro humor:) Miluješ taky procházky v dešti jako já? Moje panička pak má ze mě málem infarkt, chichi.

Datum
Vložil
Titulek

Ahoooj

Gratulujeme k DBK!!! A tiez k nádhernym stránkam! Naša svorka pozdravuje tiez :)

Datum
Vložil
Titulek

Ahoooooooooj!!!!!!!

Ahoj rodinko:-)
Blahopřejeme nejen k vynikajícímu výsledku DKK, ale také k SUUUUPEEEER stránkám!!!!!!!! A že jste se ani nepochlubili takovou krásnou webkou:-))))
Moc Vás pozravujeme a posíláme mooooooo pousinek Samušce a těšíme se, že se zase někde uvidíme!!!!!!!!!

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.